מאת: פלוני
כ"ה תשרי  ה'תשפ"ג  17:18 

ש"ס


מישהו הראה לי סירטון של 3 "רבנים" ואחד מהם דיבר שצריך להצביע ש"ס וכאילו מצביעים בבורא עולם(לא פחות,מי שמצביע לדרעי הוא מצביע לבורא עולם!)אבל לא הסתפק בזה ואמר ש"מדינת ישראל היא מדינת היהודים",זה מה שמחנכים את הדור.
כמה כואב לראות איך מסיתים ומדיחים את עם ישראל תמימים לציונות כאילו המדינה הציונית שמחנכת מיליוני יהודים כל יום לכפירה והפקרות היא "יהודית" אדרבה היא אנטי יהודית בתכלית.לפני שהולכים לציונים דתיים צריך לדבר עם הציבור החרדי שהיום חוץ מהלבוש איני יודע מה ההבדל כל כך.כמה חשוב לעשות שיעורים ברבים נגד הציונות בכל מקום באה"ק.כל מי שיש לו זכות זו הוא באמת בוחר בבורא עולם!
כ"ה תשרי  ה'תשפ"ג  00:26 

הלחץ מייצר סיסמאות נבובות...


בש"ס מודאגים מהנהירה של צעירים מסורתיים רבים (הן כאלה מרקע חילוני בתחילת התחזקותם והתקרבותם לתורה והן כאלה שכתוצאה מהחינוך הכושל במסגרות ש"ס הפכו למסורתיים)  שראו בהם מצביעי ש"ס פוטנציאליים לעבר בן גביר והליכוד אז הפיקו סרטון ובו שואל נער שאלה פשוטה: אם ש"ס הולכת עם ביבי אז למה לא להצביע לביבי? כמובן שלש"ס אין תשובה רצינית שכלית לשאלה הכ"כ פשוטה הזאת אז מה עושים? מביאים 3 דרשנים חביבי הנוער המסורתי, ומושיבים אותם יחד עם הוראה לעשות פרצוף רציני ומודאג כאילו היו בית דין שדן כרגע בהתרת עגונה ואז באה התשובה הכ"כ חכמה (או יותר נכון שאין בה ולו בדל של חכמה אלא רק סיסמא נבובה המנסה לדבר אל הנוער ברגש עוצמתי עוקף שכל): "אנחנו לא בוחרים בבני אדם אלא בבורא עולם", ממש מרגש עד דמעות!!! בוחרים בבורא עולם כדי שהמיליונים שמדינת ישראל מחנכת לכפירה בבורא עולם יקבלו מאריה דרעי כרטיס מגנטי לקנות אוכל בסופר כדי שיבואו לבית הספר ללמוד כפירה יהיו שבעים ולא רעבים... 
ה' ירחם על עמו ישראל ויתן בהם דעת להבין שבבורא עולם בחרנו כבר במעמד הר סיני ושם קבלנו ממנו תורה האוסרת עלינו להתחבר עם אפיקורסים מסיתים ומדיחים כמו ביבי בכל מיני התחברות ולא להיות שותפים להסתה והדחה לכפירה של מילונים מאחינו ואחיותינו בית ישראל ואף רב או דרשן לא ישנה את תורתנו הקדושה עם סרטונים מגוחכים וסיסמאות נבובות וחסרות תוכן וקשר כלשהו למציאות האמיתית.